Praktycznie każda rodzina uwiecznia cenne chwile na zdjęciach. Nie zawsze jednak te wykonane telefonem zachwycają nas jakością. Z ważnych chwil chcemy mieć pamiątkę na lata, dlatego wybór fotografa jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki takiej sesji na pewno otrzymamy wspaniałe ujęcia, które pozostaną w naszej pamięci na długo. Jaki jest koszt wynajęcia fotografa na sesję rodzinną i ile ona kosztuje?

Rodzinna sesja zdjęciowa – Warszawa i okolice

Rodzinna sesja zdjęciowa w Warszawie jest wspaniałym sposobem na uwiecznienie ważnej chwili, np. narodzin brata lub siostry. To sposób na stworzenie pamiątki na całe życie. Dzień z fotografem warto jednak zaplanować nieco wcześniej. Na sesję należy zawsze umówić się z wyprzedzeniem tak, by fotograf wiedział, że ma dla nas zarezerwować swój termin. Należy także zdecydować się, czy chcemy mieć sesję w plenerze, czy może w studio fotograficznym. Wielu fotografów ma swoje studia, gdzie posiadają odpowiednie tła oraz oświetlenie, ale plener zawsze dodaje fotografiom uroku. Trzeba także zaplanować inny termin lub w miejsce, w razie gdyby pogoda nie dopisała. 

Sesja zdjęciowa rodzinna Warszawa – jaka jest jej cena?

Profesjonalna sesja zdjęciowa rodzinna Warszawa i okolice to koszt od 900 do nawet 2000 zł. Wiele zależy od pakietu, jakie wybierzemy u fotografa. Zdarza się, że oprócz samej sesji chcemy również stworzyć rodzinny album w formie pamiątki. Najczęściej jest to usługa dodatkowo płatna – za same odbitki zapłacimy znacznie mniej. Album wydrukowany po sesji kosztuje od 200 do nawet 500 zł. Wiele zależy od ilości zawartych w nim zdjęć. U fotografów płaci się również za dodatkowe ujęcie. Jest to od 20 do 50 zł za sztukę. Profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerze, która zawiera również album, prywatną wirtualną galerię oraz personalizowany Story Book z grawerem oraz podpisami kosztować będzie nawet 2500 zł. Jest to przybliżona cena za album składający się z 60 zdjęć oraz zdjęcia w wirtualnej galerii, po obróbce. Nieco mniejszą cenę zapłacimy, jeśli wybierzemy opcję z samymi odbitkami, które możemy wkleić do dowolnego albumu. Wtedy sesja zdjęciowa rodzinna Warszawa będzie tańsza o około 300-500 zł. U niektórych fotografów można zamówić wydruk wielkoformatowych zdjęć w formie obrazu, które pięknie ozdobią salon lub pokój dziecięcy. To wspaniała alternatywa dla albumów rodzinnych. Reszta zdjęć będzie dostępna do obejrzenia w galerii wirtualnej i na dołączonej przez fotografa płycie lub pendrive. 

Sesja rodzinna – czemu warto ją zrobić?

Cena za taką sesję zdjęciową może wydawać się nieco wysoka, ale sama usługa warta jest tej ceny. Po obróbce graficznej otrzymamy od fotografa piękne zdjęcia, które na długo zostaną w naszej pamięci. Dodatkowo sama sesja zdjęciowa będzie wspaniałym doświadczeniem dla całe rodziny oraz sposobem na spędzenie razem pięknych chwil. 

Sesja może odbyć się w ciekawym miejscu, dlatego będzie również formą wycieczki dla najmłodszych i wspaniałym przeżyciem. Z kolei zdjęcia mogą zawisnąć w domu w reprezentatywnym miejscu lub być dodane do rodzinnego albumu.