Catering firmowy to dostarczanie zamówionych posiłków dla pracowników – wprost do biura. Pracodawcy decydują się na takie usługi w przypadku:

  • szkoleń,
  • konferencji,
  • jubileuszów,
  • imprez firmowych,
  • spotkań biznesowych,
  • firmowych spotkań świątecznych.

Oprócz wskazanych sytuacji, które zdarzają się stosunkowo rzadko w danej firmie, część pracodawców decyduje się zapewniać catering swoim pracownikom na co dzień. Wśród posiłków znajdziemy przeróżne dania: od zup, mięsnych dań obiadowych, po smoothie, kanapki czy dania deserowe.

Ogromną zaletą takiego rozwiązania są różnorodne, zbilansowane posiłki. Dzięki nim możemy jeść smaczne posiłki wykonane ze świeżych składników i mamy okazje poznawać co raz to nowsze smaki. Jako że cateringi w dużej mierze bazują na warzywach, owocach oraz innych zdrowych produktach – dostarczamy organizmowi wiele witamin, które wspierają odporność, a także dbają o nasze zdrowie każdego dnia!

Catering firmowy we Wrocławiu – dla kogo?

Pracodawcy mają wiele powodów, aby zapewnić swoim pracownikom wyżywienie podczas pracy w ramach zamawiania jedzenie z dowozem. Po pierwsze, działa tutaj outsourcing, a więc nie musimy martwić się o przygotowanie lub dojazd po jedzenie. Po drugie, catering firmowy może znacznie podnieść efektywność pracy Twoich pracowników. Gdy całe przedsiębiorstwo zacznie korzystać z jednej oferty, jedzenie będzie dowożone w tym samym momencie, a więc organizacja utrzyma się na zdecydowanie lepszym poziomie. Sam dowóz będziesz mógł ustawić dokładnie na czas, w którym Twoi pracownicy mają przerwę obiadową.

Taki system niesie ze sobą oczywiście wiele korzyści również dla pracowników. Oprócz zwiększenia ich wydajności i lepszej organizacji przerwy obiadowej dochodzi do tego oczywiście wygoda. Od tej pory nie musieliby wstawać wcześniej, aby specjalnie szykować swoje własne posiłki do pracy. Wspólne spędzanie przerwy z innymi osobami to również świetny sposób na integrację. Według wielu badań zgrany zespół wykonuje swoje obowiązki zdecydowanie efektywniej!

Cateringi firmowe we Wrocławiu oferują również różnorodne menu, w którym każdy pracownik znajdzie coś dla siebie. Każdy z nas ma nieco inne preferencje, w związku z czym jest to wygodna opcja, z jakiej skorzysta każdy w przedsiębiorstwie. Regularne odżywianie przyczynia się oczywiście do utrzymania dobrego zdrowia, a więc decydując się na zamówienie cateringu firmowego, dbasz również o samopoczucie Twojego zespołu. W oczach pracowników pracodawca, który decyduje się na takie rozwiązanie, postrzegany jest jako nowoczesny przedsiębiorca, troszczący się o zatrudnione osoby.

Catering firmowy we Wrocławiu będzie dla Ciebie idealną opcją w sytuacji organizacji ważnych wydarzeń w siedzibie. Dzięki temu zyskasz czas i nie będziesz musiał martwić się o to, że coś pójdzie nie tak. W przypadku, gdy chcesz zdecydować się na taką usługę w ramach codziennej pracy – pamiętaj o tym, jak wiele zalet ma to rozwiązanie. Dobra atmosfera w pracy oraz dbanie o swoich pracowników sprawi, że będą lojalni i zaangażowani w dalszy rozwój firmy.