Urozmaicenie seksu z partnerem nie zawsze jest takie łatwe, jak się wydaje. Czasami pomysły po prostu zaczynają się powoli kończyć, nie mają nic ciekawego w zanadrzu. Nie pozwól, aby twoje życie seksualne powoli umierało i zdecyduj się na…grę erotyczną! Poniżej spis najciekawszych propozycji, którymi można się zainspirować.

1. Sekrety nocy.
Ta gra planszowa składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich, czyli „flirt i pobudzenie” ma na celu stworzenie intymnej atmosfery między partnerami. Natomiast „ekstaza i spełnienie” ma na celu maksymalnie podniecić obojga partnerów. Jednak uwaga – seks podczas gry jest zakazany! Jedynie wygrana w grze pozwala na bliskość, a złamanie tej zasady równa się przegranej. Zwycięzca, który przejdzie przez całą planszę wybiera sposób spędzenia reszty wieczoru. Zestaw jest bardzo bogaty, bo oprócz planszówki i kart do gry zawiera kajdanki, wibrator oraz opaskę na oczy, czyli wszystko to, co najpotrzebniejsze.

2. Love stim.
Zawartość tej gry erotycznej jest bardzo podobna jak „Sekretów nocy”. Oprócz wyżej wymienionych rzeczy znajdziemy także lubrykant, który może służyć także jako olejek do masażu oraz różowe piórko. Nie różni się także jej celem – erotyka jest tutaj na pierwszym miejscu zamiast samego seksu. Na kartach wypisane są erotyczne zadania, triki oraz igraszki. Zachęca do rozmawiania o swoich potrzebach i preferencjach. Partnerzy dzięki niej są w stanie spróbować całkowicie nowych rzeczy. Idealna dla par z długim stażem i większym doświadczeniem, którzy nie znoszą nudy w związku.

3. 69 – erotyczna gra dla wszystkich par.
Oprócz pikantnych zadań na kartach gry znajdują się ciekawe pytania, dzięki którym można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy o partnerze. Karty są podzielone na dwie części:
*”Soft” dla par, które są świeże stażem i dopiero się poznają,
*”Hard” dla par bardziej doświadczonych,
Oddzielnie są także zapakowane te dla kobiet i mężczyzn. Zadania finałowe mogą spowodować koniec gry w łóżku. Pomocna może także być dołączona kostka do gry.

4. Twoja kamasutra.
To nic innego jak wypisane najciekawsze pozycje w talii kart. Po wylosowaniu kilku z nich, próbujemy zastosować je podczas seksu. Czasami wyjdzie coś lepiej, czasem gorzej – jednak ta gra pozwala na odkrycie zupełnie nowych pozycji. Niektóre z nich zostaną z nami na pewno na dłużej.

5. 50 nocy zniewolenia.
Lubisz soft bdsm? Gra jest idealna dla ciebie! Wprowadzi cię w ten ciekawy i zmysłowy świat, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w temacie. Oprócz kart z pozycjami i zadaniami gra posiada bardzo ciekawe gadżety, takie jak opaska na oczy, pejcz, szarfę do krępowania rąk oraz sznur do wiązania partnera o długości aż dwóch metrów. W dodatku gra zachęca do eksperymentowania i korzystania z innych akcesoriów, które tylko możemy znaleźć w domu. Gra polega na dominowaniu, albo byciu uległym. A ty, którą stronę wybierasz?

6. Gorące igraszki.
Gra polega na tym samym co inne do niej podobne, jednak zawartość powinna zaciekawić każdego. Wyróżnia się oferowaniem nakładki wibrującej na penisa oraz płyty dvd z nagraniem płonącego kominka.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na Crazydreams.pl

Dodaj komentarz