Lakiery do paznokci to współcześnie jeden z elementów stylizacji. Można by nawet powiedzieć, że dla wielu kobiet pełnią one podobną funkcję jak dodatki do zestawu skomponowanego z tego, co zawiera ich garderoba. W pewnym sensie są więc biżuterią dla dłoni, zwłaszcza jeśli mienią się przy każdym ruchu, a na ich powierzchni skrzy się wzór ułożony z kryształków lub innych ozdób do manicure hybrydowego. Nie można tu również zapomnieć o odpowiedniej wytrzymałości powłoki uzyskanej podczas stylizacji oraz wydajności i dokładności krycia płytki. Asortyment z linii lakierów do paznokci Sey by Cosmetics Zone może to wszystko zaoferować swoim użytkowniczkom, ale czy jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom pod względem palety kolorów? Na jakie stylizacje i okazje stawia zakres barw oferty tej marki? Jakie kobiety odnajdą w tej linii lakierów hybrydowych najwięcej przyjemności i satysfakcji?

Kolekcje barw

Aby ułatwić kobietom wybór, zwykle dzieli się ofertę lakierów do paznokci na kilka kolekcji, których barwy są w jakiś sposób powiązane ze sobą. Czasem wykorzystuje się do tego nazwy pór roku, ale nie w przypadku asortymentu z linii Sey. Oferta ta stawia natomiast na kilka innych i bardzo interesujących inspiracji, wśród których można znaleźć kolekcje:
– Coffee and Friends,
– Bride’s Palete,
– Timeless Beauty
– Classic Melodies,
– Charm and Feminity,
– Ocean Views,
– Sparkle and Brilliance,
– Cat Eye.

Stonowane i eleganckie

Jeśli tym, czego szukasz i oczekujesz od oferty hybrydowych lakierów do paznokci, jest stonowana paleta barw oraz ponadczasowe piękno, to niewykluczone, że przypadnie ci do gustu oferta kolekcji Coffe and Friends, Bride’s Palete oraz Timeless Beauty. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z aż 17 odcieniami brązu, beżu, szarości oraz pastelowego różu, co z całą pewnością idealnie sprawdzi się w wielu codziennych stylizacjach. Druga propozycja kierowana jest w szczególności do kobiet chcących wyglądać nieskazitelnie w dniu swojego ślubu, dlatego lakiery mają tu bardzo delikatne odcienie bieli, różu i beżu. Stawiając na trzecią kolekcję, można zbudować wrażenie elegancji poprzez intensywne i ciemne barwy, które dopasują się niezawodnie do każdej stylizacji – mamy tu między innymi czerń, brąz, fiolet oraz kolor bordowy.

Żywe i radosne lakiery do paznokci

Jeśli kobieta stawia jednak na bardziej kontrastujące barwy i chce tej wiosny lub podczas wakacji podkreślić swój optymizm, to powinna ona zastanowić się nad jednym z produktów należących do kolekcji Classic Melodies, Charm and Feminity lub Ocean Views. Dzięki temu zapewni sobie między innymi:
– duży wybór ciepłych, dodających pewności siebie i jednocześnie najbardziej klasycznych odcieni czerwienieni, brązu oraz koloru pomarańczowego,
– urok i czar, jaki dają bardziej nasycone warianty koloru różowego,
– odświeżający i kojarzący się z beztroską zabawą na plaży manicure oparty na odcieniach koloru szarego, zielonego i niebieskiego.

Dla kobiety, która chce się wyróżnić

Dwie ostatnie kolekcje zaproponowane przez linię lakierów hybrydowych Sey by Cosmetic Zone zostały stworzone z całą pewnością z myślą o kobietach lubiących podkreślać swoją wyjątkowość oraz niestroniących od zabawy. Wszystko to natomiast w charakterystycznym dla tej marki eleganckim stylu, który połączono tu z:
– efektem kociego oka (tajemnicze i mieniące się błękitem, zielenią i fioletem lakiery z linii Cat Eye),
– brokatem, który idealnie wpasuje się w każdą zabawę karnawałową lub bardziej swobodną kreację wieczorową (efekt ten można osiągnąć dzięki lakierom z kolekcji Sparkle and Brilliance).

Dodaj komentarz